vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

22.kolo TJ Železárny Hrádek - TJ Sokol Raková 0:6  / publikováno 20. 5. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

20.5.2017 17:00 Hřiště TJ Železárny Hrádek

22.kolo TJ Železárny Hrádek - TJ Sokol Raková 0:6 (0:3)

Zápas s beznadějně posledním Hrádkem byl od začátku zápasu pouhou formalitou. Už ve 2. a 7. minutě Bartoš a Reitspies rozhodli o poklidném průběhu zápasu. Do poločasu Bartoš ještě zvýšil vedení na 0:3. Po přestávce přišlo střídání a exhibice v podání exhrádeckého Běleho, který vstřelil v rozmezí 12 minut asi prozatím svůj životní hattrick a tím zostudil domácí definitivně. Hrádek se už těší na příští ročník v okresním přeboru, protože letos si evidentně s 1.B třídou neví rady. Příští kolo Raková přivítá na domácím hřišti nepříjemně útočný Kaznějov.