vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

24.kolo TJ Město Zbiroh - TJ Sokol Raková 1:2p (0: / publikováno 3. 6. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

3.6.2017 16:00 Hřiště Zbiroh

24.kolo TJ Město Zbiroh - TJ Sokol Raková 1:2p (0:0) 4:5pen.

Zápas byl jeden velký boj a dlouho se čekalo na první branku. Když se v 79.minutě trefil hostující Jakub Procházka, už si hosté asi mysleli, že se nemůže nic stát. V 89.minutě však závěrečný domácí tlak zužitkoval Bílek a šlo se na penalty. Hosté na jaře mají chuť vyhrávat a i nyní se jim to podařilo, byli o jednu penaltu lepší a odvezli si cenný druhý bod do tabulky. Příští zápas znamená pro Rakovou souboj o možné 5.místo celkového umístění v tabulce, což je určitě po podzimní nevydařené úvodní části soutěže lákavé. Soupeřem však jsou na domácím hřišti nevyzpytatelné Příkosice a u toho proto nesmí chybět vaše divácká podpora. 5 bodů ze dvou posledních zápasů je těžký cíl pro 5.místo, ale pojďme se o to pokusit.

Zápas se hraje 11.6.2017 v 17:00hod. v Příkosicích.

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.