vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

4.kolo 2017/2018 TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesi / publikováno 16. 9. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

16.9. 16:30 4.kolo 2017/2018 TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 5:1 (2:1)

Hosté měli loni velké ambice na postup ze soutěže a letos tomu nemá být jinak. V Rakové se jim ale zápas opravdu nevydařil a chvílemi byli pod těžkým tlakem domácích, kteří byli při chuti a

s radostí si zastříleli. Patrik Smitka rád otevírá skóre zápasů a povedlo se mu to i dnes v 8.minutě. Na 2:0 zvýšil ve 24.minutě Petr Vohár a i když bylo do konce poločasu spousta možností skóre ještě navýšit, z ojedinělé akce hosté snížili brankou Svobody. Ve druhém poločase se čekal nápor hostů, jenže trval asi jen deset minut a v 60.minutě poslal do klidu domácí opět Patrik Smitka. Na 4:1 zvýšil z pokutového kopu Ladislav Bůcha v 84.minutě a konečného "bůra" dokončil v 88.minutě Pavel Procházka. 5:1. Je potřeba skvělý výkon potvrdit za týden v derby ve Volduchách, kde se čeká těžší terén a fanatičtí diváci.