vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

5.kolo 2017/2018 TJ Sokol Volduchy - TJ Sokol Rako / publikováno 23. 9. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

23.9. 16:30 5.kolo 2017/2018 TJ Sokol Volduchy - TJ Sokol Raková 3:2 (2:1) 4:1p.

Velké derby v blízké obci pod Chlumem s místními "hřebenáři" je vždy svátek a traduje se, že domácí stadion se jen těžko dobývá. Potvrdilo se to i tentokrát, když domácím stačilo hrát na nebezpečné brejky a povedlo se jim urvat cenné dva body. Získali je díky penaltě ve 33.minutě, kterou proměnil Rieger a zaskočené hosty nachytal hned ve 36.minutě i Škarda. 2:0 a bylo by po zápase, kdyby hosté nepodřadili a nevynutili si snížení ještě do poločasové přestávky. To zařídil ve 41.minutě Jakub Procházka. Hosté se mohli dočkat i vyrovnání, ale před odchodem do šaten nastřelili pouze břevno a od brankové čáry se míč odrazil zpět do hřiště. Náhoda, pokud by ovšem to samé nezopakovali hned v úvodu druhé půle...takže smůla. V 54.minutě však už konečně tlak využil David Kašpar a bylo z toho zasloužené vyrovnání na 2:2. Hosté však ubrali na přesnosti přihrávek a zbytek zápasu už byl vyrovnaný. V pokutových kopech jsme si bohužel už zvykli na výhodu soupeřů a domácí to potvrdili výhrou 4:1. S ohledem na vývoj zápasu je bod možná úspěch, ale v boji o přední příčky tabulky by se takoví soupeři měli porážet. Příští zápas snad už opět bude za plný počet bodů. TJ Tlučná bude zajímavým soupeřem, protože se loni ještě trápila ve vyšší soutěži.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.