Obec Raková - aneb jak se u nás žije facebook
erb

OBEC RAKOVÁ

vyhledavaci tlacitko

Upozornění: Pomocí cookies sbíráme o návštěvnících anonymní statistická a analytická data. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s jejich použitím. (Podmínky pro uchovávání Cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči)

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

Vyhodnocení Vánočního turnaje ve stolním tenise / publikováno 26. 12. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

Výsledky Vánočního turnaje ve stolním tenise

 

 

 

Skupina A                                   Skupina B

Kašpar Luboš                              Bůcha Ladislav

Majer David                                 Štincík Vlastimil

Reitspies Martin                          Živný Jaromír ml.

Živný Jaromír st.                         Šilhavý Jaroslav

Janda Pavel                                Běle Martin

Linda Jiří                                     Huml Josef

Výsledky zápasů ve skupinách

A)                                                                                             Pořadí ve skupině

Kašpar - Linda   2:0                                                                 1. Kašpar Luboš          10:0   10 bodů

Majer - Janda   0:2                                                                   2. Reitspies Martin        6:5     6 bodů*

Reitspies - Živný st.   0:2                                                          3. Janda Pavel              7:4    6 bodů*

Linda - Živný st.   0:2                                                                4. Majer David               4:6    4 body*

Janda - Reitspies   1:2                                                              5. Živný Jaromír st.        4:6   4 body*

Kašar - Majer   2:0                                                                    6. Linda Jiří                    0:10  0 bodů

Majer - Linda   2:0                                                                     *Při rovnosti bodů rozhodl vzájemný zápas

Reitspies - Kašpar   0:2

Živný st. - Janda   0:2

Linda - Janda   0:2

Kašpar - Živný st.   2:0

Majer - Reitspies   0:2

Reitspies - Linda   2:0

Živný st. - Majer   0:2

Janda - Kašpar   0:2

B)                                                                                             Pořadí ve skupině

Bůcha - Huml   2:0                                                                   1. Bůcha Ladislav           10:0   10 bodů

Štincík - Běle   0:2                                                                    2. Šilhavý Jaroslav           8:3     8 bodů

Živný ml. - Šilhavý   1:2                                                            3. Živný Jaromír ml.          7:4     6 bodů

Huml - Šilhavý   0:2                                                                  4. Huml Josef                    4:7     4 body

Běle - Živný ml.   0:2                                                                 5. Běle Martin                   2:8     2 body

Bůcha - Štincík   2:0                                                                  6. Štincík Vlastimil            1:10   0 bodů

Štincík - Huml   1:2

Živný ml. - Bůcha   0:2

Šilhavý - Běle   2:0

Huml - Běle   2:0

Bůcha - Šilhavý   2:0

Štincík - Živný ml.   0:2

Živný ml. - Huml   2:0

Šilhavý - Štincík   2:0

Běle - Bůcha   0:2

Zápasy o konečné umístění                                                         Konečné umístění v turnaji

O 11.-12. místo                                                                               12. místo - Štincík Vlastimil                     

6.A Linda - 6.B Štincík   2:0                                                             11. místo - Linda Jiří

O 9.-10. místo                                                                                 10. místo - Běle Martin

5.A Živný st. - 5.B Běle   2:0                                                              9. místo - Živný Jaromír st.

Čtvrtfinále

C) 1.A Kašpar - 4.B Huml   2:1                                                         *8. místo - Huml Josef

D) 2.B Šilhavý - 3.A Janda   2:0                                                        *7. místo - Janda Pavel

E) 3.B Živný ml. - 2.A Reitspies   2:0                                                 *6. místo - Reitspies Martin

F) 4.A Majer - 1.B Bůcha   2:1                                                            *5. místo - Bůcha Ladislav

Semifinále                                                                                          *o pořadí na 5.-8. místě rozhodlo umístění ve skupinách

C) Kašpar - D) Šilhavý   2:0                                    

E) Živný ml. - F) Majer   2:0

O 3. místo                                                                                            4. místo - Majer David

Šilhavý - Majer   3:0                                                                              3. místo - Šilhavý Jaroslav

Finále                                                                                                    2. místo - Kašpar Luboš

Kašpar - Živný ml.   1:3                                                                          1. místo - Živný Jaromír ml.

Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo: