vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

11.kolo SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Raková 6:2 (5 / publikováno 25. 2. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

11.kolo SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Raková 6:2 (5:2) Branky: Bartoš, Smitka

Před jarní částí soutěže nás čeká dohrát tři kola podzimní části z důvodu epidemie černého kašle u našeho týmu. Místo přípravných zápasů tedy sehráváme ostré zápasy a začali jsme velmi krušně. V nelidských mrazech (cca -11°C) se odehrál první ze zápasů na umělém trávníku v Doubravce a v prvním poločase zaskočilo Rakovou snad úplně všechno. Jelikož je brankářská jednička v trestu, musel v brance zaskočit Silovský, který zcela určitě má v lásce jiné fotbalové posty, a že by Petřín na to bral ohledy, to rozhodně ne. Z počátku byla Raková aktivnější, jenže Petřínu stačilo hrát na brejky (očividně v přípravě umělou trávu používali velmi často) a i když se na první trefu podařilo rychle odpovědět, domácí zasypali Rakovou přesnými střelami a divoký poločas zaslouženě vedli 5:2. Naštěstí se už ve druhém poločase promítl velký mráz a nikomu se nechtělo nic moc extra skore navyšovat. Těžké mrazivé podmínky nás podle předpovědi čekají i v příštích zápasech a hrozivý výsledek 6:2 s aktuálně předposledním týmem soutěže nepředznamenává příjemné zážitky ze zápasů s prvním Kaznějovem a třetím Touškovem. Uvidíme, třeba se na zkušenější týmy vybičujeme k lepším výkonům, podle prvního jarního zápasu se nedají dělat předčasné závěry.

Nezbývá než pozvat všechny fanoušky na příští zápas 4.3. ve 14:30h na Doubravce proti týmu Město Touškov.