Obec Raková - aneb jak se u nás žije facebook
erb

OBEC RAKOVÁ

vyhledavaci tlacitko

Upozornění: Pomocí cookies sbíráme o návštěvnících anonymní statistická a analytická data. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s jejich použitím. (Podmínky pro uchovávání Cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči)

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

13. kolo TJ Město Touškov - TJ Sokol Raková 3:2p ( / publikováno 10. 3. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

13. kolo TJ Město Touškov - TJ Sokol Raková 3:2p (0:0) 5:4pen. Branky: Štincík J., Procházka P.

Sérii dohrávek z podzimu zakončila Raková na umělém hřišti v Horní Bříze, kde se mělo bojovat o první body. Opět se pokračovalo ve festivalu zahozených šancí a poločasové skore 0:0 bylo hodně nezasloužené. Když hned na úvodu druhé půle navíc Raková inkasovala z ojedinělé šance, opět se nám vybavil minulý zápas. Naštěstí se podařilo rychle odpovědět brankou Honzy Štincíka. Domácí se však zlepšili a hrozili z protiútoků a v 67.minutě se znovu ujali vedení brankou jejich výborně hrajícího kapitána. Jenže Raková má svého žolíka Pavla Procházku, který většinou nastoupí jako střídající a odchází jako střelec. I dnes tomu tak bylo a uzavřel skore na 2:2. Pokutové kopy samozřejmě dlouhodobě neumíme a znovu bych se opakoval o kopání na vrata...prohra 5:4 v této minisoutěži znamenala zisk pouhého bodu, který posun v tabulce zřejmě neznamená. První jarní kolo zřejmě napoví více o ambicích našeho klubu, když zavítáme na půdu nepříjemné Třemošné.

Přílohy ke zprávě

Název souboru
IMG_20180310_134039.jpg
IMG_20180310_134029.jpg
diskotéka v KD V pátek 14.8.2020 v Kd Raková prázdninová diskotéka,grilování a každé třetí pivo zdarma. Všichni jste zváni.

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo: