vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

14. kolo TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Raková 2:4  / publikováno 24. 3. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

14. kolo TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Raková 2:4 (1:1) Branky: Procházka P. 2, Procházka J., Kašpar D. (PK)

Třemošná měla být velmi silným soupeřem, který dokázal vyhrát i na našem trávníku na podzim a nečekal se jednoduchý zápas. Začátek zápasu však nasvědčoval opaku, když se Raková usídlila na polovině soupeře a dokonce konečně brzy vstřelila úvodní branku. Domácí se dostali pouze k jediné střele a ta hned znamenala vyrovnání těsně před odchodem do šaten. Zřejmě je to nakoplo, prvních deset minut druhé půle patřil znovu jim a dokonce zápas otočili, když se jim podařilo v 56.minutě dorazit na několik pokusů své střely do branky Rakové. 2:1 a spravedlnost plakala. Jenže Raková se zmátořila a znovu si vzpomněla na výkon v první půli. Střídáním, přesnými centry a rychlými útoky si vynutila vyrovnání z penalty, kterou bezpečně proměnil Kašpar. No  když máte v záloze žolíka jménem Pavel Procházka, tři body z Třemošné se na nás jen usmály. Třetí brankou přehodil brankáře a střela zapadla k zadní tyči, a když čtvrtou branku vstřelil z minimálního úhlu velmi těžkým vysokým kopem jeho bratr Jakub už jen kroutil hlavou a usmíval se spokojeností jako početná skupina fanoušků v ochozech. Čeká nás zajímavé jaro, čelo tabulky je na dohled.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.