vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

18.kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Volduchy 2:1 ( / publikováno 21. 4. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

18.kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Volduchy  2:1 (1:0) Branky: Procházka J., vlastní

Velmi bojovné a tvrdé derby se ukázalo jako klíčový zápas jara pro vývoj celé soutěže. Raková byla aktivnějším týmem celý první poločas a pouze výborné zákroky hostujícího brankáře držely hosty nad vodou. Volduchy několikrát zahrozily z protiútoků, ale vše někdy až moc klidně vyřešila domácí obrana. Těsně před odchodem do šatny se přeci jen domácí dočkali a Procházka poslal Rakovou do vedení. Jenže kdo sleduje hosty v soutěži delší dobu, druhé poločasy jsou pro ně vždy mnohem lepší. I v Rakové se po změně stran Volduchy chytly otěží zápasu a šli si tvrdě za vyrovnáním. Někdy až moc tvrdě, protože rozhodčí nechal oba týmy hrát nědy až surově a právě několik takových zákroků znamenalo možná i konec jara pro několik hráčů na obou stranách. Smutné, že tyto zákroky neznamenaly ani žluté karty. Každopádně útočný vítr z plachet Volduchám vzal průnik Běleho, když jeho zakončení bylo tak důrazné, že se odrazilo od brankáře do obránce a míč se dokutálel až do sítě. 2:0 a v 74.minutě by se dalo říct, že už se to v klidu dohraje, jenže to bychom to nebyli my, abychom to neudělali zajímavější. Nejdříve v 81.minutě Bron z dvaceti metrů dělovkou do šibenice snížil na 2:1 a když následoval drtivý tlak hostů, tahali domácí už nohy za sebou. Těsně před koncem zápasu jsme proto raději sáhli k posílení obrany a bylo to dobře i špatně. Dobré bylo, že střídající Kašpar rozhodující tlak v brance domácích uhájil svým výborným zákrokem, kdy střelu hostujícího brankáře vyrazil zřejmě nastřelenou rukou u těla a špatné bylo to, že v následující vřavě, kdy padali hráči jeden přes druhého a kopalo se snad všechno do všeho, utrpěl zranění ruky, z čehož se následně vyklubala zlomenina lokte a konec sezony. Ano, výhrou jsme se přiblížili vytouženému postupu, jenže vykoupena byla dlouhodobým zraněním opory obrany, následně se ukázalo, že nucené střídání Jedličky bylo také dlouhodobého charakteru a když k tomu připočteme dlouhodobé potíže několika hráčů základu...postup se zřejmě konat nebude a bude potíž vůbec poskládat v následujících zápasech sestavu.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.