vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

19.kolo TJ Tlučná - TJ Sokol Raková 2:0 (0:0) / publikováno 28. 4. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

19.kolo TJ Tlučná - TJ Sokol Raková 2:0 (0:0)

Podle postavení obou mužstev v tabulce to měl být pro hosty výlet pro tři body. Kdo však zná aktuální rozpoložení v týmu Rakové, tak byl rád, že přijeli hosté v 11 hráčích a zápas se důstojně dohrál. Poločas se hrál převážně na prostředku hřiště a nebyly k vidění žádné velké šance hostů, natož pak domácích, kteří ukazovali, že dole v tabulce jsou právem. Jenže bezbrankový poločas zřejmě ukolébal brankáře Rakové a po změně stran předvedl dvě menší chyby, které byly tvrdě potrestány. První byla vytvořená penalta hned ze startu poločasu, kdy po vypíchnutí míče rukou následovalo tvrdé sražení domácího útočníka, kterému se ve zbytku zápasu zřejmě zdálo o čertech a rozhodčí to posoudil jako faul. Penalta byla bezpečně proměněna a výkon domácích narostl. Tlučná ubíhajícím časem získala převahu a v 65.minutě dokonce zvýšila vedení na 2:0, když příliš vystoupeného brankáře Vrbu přehodil domácí Petelík. Raková už prakticky rezignovala na nějaký obrat, bez střídání ubývaly síly a do šaten se odcházelo se sklopenými hlavami. Arsene Wenger opouští Arsenal, Baník porazil Spartu, to byly nejčastější témata v šatně po zápase...to je snad dobře, je vidět, že hráči zapomněli na prohru velmi rychle a na Plasy vyrazí opět v plné síle - bohužel plná síla znamená 12-13 hráčů a to budeme doufat.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.