vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

2. kolo SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Raková 6:1  / publikováno 3. 9. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

2. kolo SK Petřín Plzeň B - TJ Sokol Raková   6:1 (3:0) Branka: Vrba A.

Podobný výsledek, ale tentokrát můžeme v klidu říct, že soupeř byl výkonem zcela jinde. Předčil nás rychlostí, přesností, fotbalovostí a hlavně chytrou koncovkou. Je vidět, že práce s mládeží je trošku na jiném levelu, mimochodem cca 150 dětí v mládežnických týmech Petřína je trošku slušnější základ pro mužské týmy než našich 15 minižáků. Ale to jen na okraj, aby se každý zamyslel, proč je tak důležité mít žáky a dorost. Každopádně v tomto zápase nebylo o co hrát, již po pár minutách jsme prohrávali o tři branky a byli jsme rádi, že domácí svůj brankostroj nerozběhli naplno. Ve druhém poločase jsme chtěli zápas zdramatizovat, ale mělo to stejný výsledek a až těsně před koncem jsme smazali ze svého konta ostudnou nulu. Dostali jsme od mladíků řádnou školu, ale je potřeba si z toho vzít ponaučení, nekoukat na tabulku a porvat se o první body v příštím domácím zápase. Fanoušci snad odpustí pomalý rozjezd v nové sezóně a přijdou nás podpořit v hojném počtu.