vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

3. kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Radnice 1:3 (0: / publikováno 8. 9. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

3. kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Radnice 1:3 (0:1) Branka: Smitka

V dalším kole jsme přivítali tým, který v létě vyměnil trenéra a bylo to poznat od první minuty. Hosté byli jasně lepším mužstvem, průběžně nastřelili dvě břevna a měli větší množství šancí než domácí tým. Poločasové skore 0:1 bylo milosrdné. Ve druhém poločase se hra trochu zlepšila, ale paradoxně jsme znovu inkasovali. Když se Raková chystala k náporu, rozhodčí nekompromisně udělil červenou kartu obránci, který zastavil nedovoleně hostujícího útočníka v úniku na branku. V deseti se těžko obrací zápas proti lepšímu mužstvu, proto branka na obou stranách ve zbývajícím čase byl celkem úleva vzhledem k hostujícímu tlaku v závěru. Příští kolo jedeme na půdu favorita soutěže do Touškova. Od nás se nečeká bodování, tak proč bychom to právě teď nemohli zlomit...Fanoušci Rakové už jsou nervózní, čekalo se pohybování v jiných patrech tabulky než na chvostu a je potřeba z příštích dvou zápasů alespoň tři - čtyři body urvat a trochu si je udobřit.

Přílohy ke zprávě

Název souboru
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.