vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

4. kolo TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Raková 7 / publikováno 15. 9. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

4. kolo TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Raková 7:1 (3:1) Branka: Smitka

Na hřišti lídra tabulky jsme hráli vyrovnanou partii pouze poločas, ale nevyužité šance, špatná koncovka a hlavně psychika nás položila. Druhý poločas se naše hra zcela sesypala, brankář zcela rezignoval na svoje zaměstnání, možná aby potrestal své nedůrazné spoluhráče a nakonec z tohoto zápasu byl totální debakl. Je potřeba zapomenout a zcela restartovat hlavně to v hlavě. Uvidíme, jk se hráči popasují s důležitým zápasem za týden doma s Vejprnicemi B, kdy už se opravdu čekají první body v každém případě.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.