vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

5.kolo TJ Sokol Raková - SK Slavie Vejprnice B 1:2 / publikováno 28. 9. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

5.kolo TJ Sokol Raková - SK Slavie Vejprnice B 1:2p (1:0)

Od prvních minut bylo jasné, že z tohoto zápasu si konečně vybojujeme první body. Hosté byli odevzdaní a kdyby poločas byl 5:0, nikdo by se nedivil. Jenže...ujali jsme se vedení ve 22. minutě Jedličkou a to bylo všechno. Hosté se chopili nabídnuté šance na překvapení a ve druhé polovině zápasu začali více zlobit a v 82. minutě dokonce vyrovnali. Ano, bylo to z penalty, ale nutno podotknout, že za naivitu domácích v jejich hře, si vyrovnání zasloužili. V pokutových kopech nám sice druhý bod utekl pouze o pár centimetrů, ale to pouze vystihuj situaci, ve které se Raková ocitá. Marnost v zakončení, velmi malé sebevědomí v soubojích 1 na 1 a s tím pak souvisí i to menší štěstíčko. Ocitáme se oproti loňskému roku ve zcela odlišné situaci a přitom se stejnými hráči proti stejným soupeřům...opravdu musíme hledat příčinu pouze ve svých hlavách a ukázat v Malesicích, které letos také postihla na začátku sezony bodová bída, že na chvost tabulky rozhodně nepatříme. Fanoušci nás podpoří a přestanou remcat, až budeme jezdit po zadku a ukážeme, že chceme vyhrávat.

1. TJ Sokol Město Touškov 5 4 0 1 27:6 12 0 0
2. TJ Sokol Radnice 5 4 0 1 16:7 12 0 0
3. TJ Sokol Plasy 5 4 0 1 15:6 12 0 0
4. SK PETŘÍN PLZEŇ B 5 3 0 2 19:6 10 0 1
5. TJ Tatran Třemošná 5 3 0 2 7:11 9 0 0
6. TJ Slavoj Mýto B 5 3 0 2 10:7 8 1 0
7. SK SLOVAN Plzeň 1910 5 2 0 3 11:10 8 0 2
8. TJ Holoubkov 5 3 0 2 8:9 8 1 0