vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

6.kolo TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Raková 2:3p (0 / publikováno 30. 9. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

6.kolo TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Raková 2:3p (0:0) 3:4pen.

Domácí mají pomalý rozjezd v soutěži a chtěli jsme se pokusit o první tříbodový zápas. Hlavní slovo v tomto zápase měl rozhodčí, který dovedl domácí tým alespoň k penaltám.

Poločas byl vyrovnaný a zaslouženě skončil bez branek. Ve druhém poločase se však začaly dít věci. Hned na úvod jsme šli do vedení, jenže domácí bleskově vyrovnali a i když jsme měli více ze hry, rozhodčí znervozňoval naše hráče rozporuplnými rozhodnutími. Žluté karty se rozdávali i po velmi ostrých zákrocích na naše hráče pouze našim hráčům a po jednom takovém incidentu jsme šli dokonce do deseti. To už jsme prohrávali o branku a nervy byly na pochodu. Jenže ani v oslabení jsme nepolevili v lepší hře než domácí a i když to občas vřelo i na lavičce, když nepochopitelně byl vykázán na tribunu náš trenér, stále žila šance na bodový zisk. V 80. minutě jsme se dočkali a znovu Smitka zavěsil druhý gól. Rozhodčí konec zápasu nezvládal a i přes ostré slovní ataky domácích dělal hluchého a karty nechal schované. Při závěrečném tlaku Rakové dokonce raději nic nenastavil a zápas nesmyslně ukončil hned po 90 minutách. Radost nám trošku vrátil alespoň druhý bod získaný v penaltách, na které nemáme moc štěstí. Hlavu nahoru, tříbodový zisk se odkládá zase o zápas dále. Ale blýská se na lepší časy.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.