vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

11. kolo TJ Slavoj Mýto - TJ Sokol Raková 2:6 (1:2 / publikováno 3. 11. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

11. kolo TJ Slavoj Mýto - TJ Sokol Raková 2:6 (1:2) Branky: 8. Kříž Ondřej, 65. Hereit Jiří (pen.) 20. Vrba Alois, 23. Smitka Patrik, 63. Smitka Patrik, 80. Procházka Jakub, 83. Smitka Patrik, 89. Běle Martin

K utkání do Mýta hosté přijížděli s vidinou velmi vyhecovaného zápasu, protože hráči se navzájem velmi dobře znají a v tabulce se hrálo také o hodně. Domácí šli rychle do vedení a Raková se teprve rozkoukávala. Pak však dvakrát udeřila a začala mít herně navrch. Poločas se zvládl velmi dobře i s přispěním skvěle chytajícího brankáře Vrby. To jeho jmenovec ve hře měl zcela jiné starosti a druhý poločas si zakusil jaké je to hrát pod tlakem a raději si nechal dveře do šaten otevřené (zřejmě špatné sypání před zápasem). Nicméně na hře se to neprojevovalo a Raková naopak celý druhý poločas válcovala domácí hlavně svou aktivitou a produktivitou. Odvezla si nakonec velmi cenné body a výrazné skóre. Hattrickem se zaskvěl Patrik Smitka, což potvrdilo velmi dobré výkony po celý podzim.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.