Obec Raková - aneb jak se u nás žije facebook
erb

OBEC RAKOVÁ

vyhledavaci tlacitko

Upozornění: Pomocí cookies sbíráme o návštěvnících anonymní statistická a analytická data. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s jejich použitím. (Podmínky pro uchovávání Cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči)

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

11. kolo TJ Slavoj Mýto - TJ Sokol Raková 2:6 (1:2 / publikováno 3. 11. 2018 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

11. kolo TJ Slavoj Mýto - TJ Sokol Raková 2:6 (1:2) Branky: 8. Kříž Ondřej, 65. Hereit Jiří (pen.) 20. Vrba Alois, 23. Smitka Patrik, 63. Smitka Patrik, 80. Procházka Jakub, 83. Smitka Patrik, 89. Běle Martin

K utkání do Mýta hosté přijížděli s vidinou velmi vyhecovaného zápasu, protože hráči se navzájem velmi dobře znají a v tabulce se hrálo také o hodně. Domácí šli rychle do vedení a Raková se teprve rozkoukávala. Pak však dvakrát udeřila a začala mít herně navrch. Poločas se zvládl velmi dobře i s přispěním skvěle chytajícího brankáře Vrby. To jeho jmenovec ve hře měl zcela jiné starosti a druhý poločas si zakusil jaké je to hrát pod tlakem a raději si nechal dveře do šaten otevřené (zřejmě špatné sypání před zápasem). Nicméně na hře se to neprojevovalo a Raková naopak celý druhý poločas válcovala domácí hlavně svou aktivitou a produktivitou. Odvezla si nakonec velmi cenné body a výrazné skóre. Hattrickem se zaskvěl Patrik Smitka, což potvrdilo velmi dobré výkony po celý podzim.

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!
Změna úředních hodin Upozornění! Změna úředních hodin, každé úterý od 18.00h do 19.00h.

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo: