vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

19. kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 1:2p  / publikováno 27. 4. 2019 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

19. kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 1:2p (3:5pen.)

Podle informací z druhé ruky domácí po brance Bartoše na 1:0 měli ještě spoustu šancí, jenže žádnou neproměnili a poločas ukončili s hubeným náskokem 1:0. Jak hubený byl zjistili hned ve druhém poločase, kdy neproměňování šancí potrestali hosté vyrovnáním a v pokutových kopech dokonce obrali Rakovou i o druhý bod. V příštím kole zavítá Raková na horkou půdu do Volduch, tak budeme doufat, že toto derby tentokrát nebude tak vyhecované a nevzniknou zbytečná zranění na obou stranách. Ale derby je prostě derby a určitě bude na co koukat, čeká se plný dům, bude to zážitek pro obě mužstva.

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.