Obec Raková - aneb jak se u nás žije facebook
erb

OBEC RAKOVÁ

vyhledavaci tlacitko

Upozornění: Pomocí cookies sbíráme o návštěvnících anonymní statistická a analytická data. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s jejich použitím. (Podmínky pro uchovávání Cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči)

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

Informace pro rodiče / publikováno 7. 5. 2020 / MŠ Ráček
obr_zpravy

Milí rodiče!

Podle vyjádření zřizovatele, pokud bude ze strany rodičů zájem o služby školky, tak je reálné, že  se naše MŠ otevře k datu 25.5. 2020. Rovněž tak platí, že v současné době není povinné předškolní vzdělávání.Proto vás v první řadě chci všechny požádat o informaci, které  z dětí k danému datu nastoupí do školky. Tuto informaci  budu od vás požadovat do 11.5., abych ji mohla dále předat zřizovateli.  

Současně všem rozesílám  další informace s podmínkami a úpravami provozu a režimu ve školce, se kterými bude potřeba se seznámit . Další přílohou je pak čestné prohlášení, které bude potřeba v případě otevření školky  podepsat před nástupem dítěte - viz. níže  přílohy . 

Zákonný zástupce zajistí pro své dítě 2 roušky uložené v sáčku, které budou k dispozici v případě potřeby.

Co se týče školného, za měsíc duben a květen, nebude vybíráno. Za děti, které ani po znovuotevření školky  nebudou do konce školního roku 2019/2020 trvale docházet, nebude školné rovněž vyžadováno.

Prozatím všem děkuji za trpělivost  a pro další období bude nutná aktivní spolupráce i z vaší strany.

V případě dotazů, je možné se ještě u mě  telefonicky informovat. 

S pozdravem ředitelka MŠ Jana Petříčková

diskotéka v KD V pátek 14.8.2020 v Kd Raková prázdninová diskotéka,grilování a každé třetí pivo zdarma. Všichni jste zváni.

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo: