Obec Raková - aneb jak se u nás žije facebook
erb

OBEC RAKOVÁ

vyhledavaci tlacitko

Upozornění: Pomocí cookies sbíráme o návštěvnících anonymní statistická a analytická data. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s jejich použitím. (Podmínky pro uchovávání Cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči)

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

Přípravné utkání s FK Žákava / publikováno 18. 3. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

Přípravné utkání 18.3.2017 15:00 - hřiště Nezvěstice

FK Žákava - TJ Sokol Raková  4:1 (1:0)

Další přípravné utkání zlepšení nepřineslo. Naopak v prvním poločase byli hosté pod neustálým tlakem domácích. Největší problém jim dělal rychlý přechod do útoku domácích, kteří kdyby to nehráli "až do kuchyně" , tak vedli v poločase možná 4:0. Takhle se brankář Rakové opravdu nenudil a byl neustále zaměstnán. 1:0 byl milosrdný výsledek poločasu. Do druhého poločasu vstoupili hosté se změnami v sestavě a kdo čekal nějakou změnu v pojetí hry, dočkal se až po druhém gólu domácích. Najdnou bylo tk na dvacet minut Rakové plné hřiště, hráči byli ve všech soubojích dříve  domácí to dělalo problémy. Dvakrát museli domácí hasit nebezpečí až na brankové čáře. Hosté se dočkali kolem 75.minuty snížení z pokutového kopu, to však bylo vše. Poté převzali otěže zápasu opět domácí, zvýšili na 3:1 a zmar hostů podtrhl čtvrtý gól v jejich síti v posledních vteřinách zápasu.

​My musíme jen věřit, že se Raková probudí až v soutěžních zápasech a bude sbírat body včas, aby se nedostala do záchranářských problémů, s čímž určitě po sestupu z vyšší soutěže nikdo nepočítal hned v letošním ročníku.

​Pavel Janda

Přílohy ke zprávě

Tato zpráva nemá přílohy!

V tuhle chvíli nejsou žádné nadcházející události

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo: