vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

17.kolo I.B třídy TJ Sokol Raková - SK Plzeň Bukov / publikováno 16. 4. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

16.4.2017 17:00 Raková - Hřiště č.1

17.kolo I.B třídy TJ Sokol Raková - SK Plzeň Bukovec  0:1p (0:3pen.)

Sliboval jsem s lídrem soutěže pěknou podívanou a myslím, že jsem se nemýlil. Sice jsme nakonec branku ze hry neviděli, ale množství šancí na obou stranách určitě. Hrozbou hostů samozřejmě měl být bývalý ligový hráč F.Róth, který vévodí střelecké listině s velkým počtem branek a dvě tři branky za zápas pro něj nebývá problém. Hrát na něj nějakou osobní obranu zásadně odmítl domácí trenér Jar.Šilhánek a pouze před ním celou obranu varoval. V prvním poločase sice hosté měli více míč na nohou, ale prakticky se do nějaké větší šance nedostali. Domácí gólman pouze sledoval velkou bitvu ve středu hřiště a občas zakročil bezpečným zákrokem. Ve druhém poločase se čekal mohutný útok hostů, jenže se k tomu přidala i nervozita a zbytečná agresivita. Veškeré fauly domácích komentovali hosté nadávkami a rozhodčí byli naštěstí pro ně hodně imunní. Střelec Róth vytáhl dvakrát na domácí i ligové zkušenosti a zkoušel si vymodlit penaltu. U rozhodčího neuspěl, což následně po zápase hostující "finanční vedoucí klubu" odměnil slovy, že tihle rozhodčí si Bukovec už nezapískají, že to zařídí... Dvacet minut před koncem po odraženém míči ještě hosté nastřelili tyčku domácí branky a to už bylo od nich vše. Naopak domácí měli velmi ostrou poslední pětiminutovku, kdy nejprve z přímého kopu nádherně trefil břevno Smitka a pak z další šance vzniklo několik zblokovaných střel. V 90.minutě dokonce Smitka napálil hostujícího brakáře a ten se jen díval, jak míč poskakuje do branky, jenže na čáře byl ještě obránce a ten ve zmatku napálil míč sobě do ruky a pryč z pokutového území. Rozhodčí v tom zmatku raději nic neřešil, nenastavil ani vteřinu a rychle ukončil zápas i přes čtyři střídání a nějaké to běžné zdržení. Vše vystihla věta obránce Bukovce Vaigla..."přece nás ještě nechcete porazit, to jste se museli úplně zbláznit"... Se smíšenými pocity ( že cíl zisku bodu je splněn, ale...) se šlo na penalty. Vyčerpaní domácí měli zřejmě už myšlenky na občerstvení v hospodě, dost je odflákli a neproměnili ani jednu. Zlatý bod se však počítá a za bojovnost si ho domácí zasloužili.

V příštím kole zavítá Raková na hřiště Třemošné, odkud se moc body nevozí, takže bude určitě ráda za každou podporu fanoušků. Udělejte si výlet a třeba odvezeme i nějaké ty body.

Tato zpráva nemá přílohy!
Nebezpečný odpad Dne 21.11.2019 od 15:20 do 15:35 hod proběhne svoz nebezpečného odpadu.