vyhledavaci tlacitko

Zjistit více

Zprávy

Důležité informace

20.kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 2:3 (2 / publikováno 14. 5. 2017 / TJ Sokol Raková
obr_zpravy

14.5.2017 17:00 Hřiště Raková

20.kolo TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 2:3 (2:0)

Domácí čekal další velký zápas proti týmu, který bojuje o postup do vyšší soutěže. Stejně jako s Bukovcem byli aktivnějším týmem a dokonce se jim povedlo soupeře zaskočit už v 9.minutě brankou z penalty (L.Bůcha) a hned po rozehrávce v 10.minutě brankou P.Vohára po úniku za obranu hostů. Domácí se neuchýlili k bránění a měli celý poločas jasnou převahu. Kdyby skončil poločas 5:1, nikdo by se nedivil, jenže...neskončil. Hosté měli v šatně zemětřesení a čekalo se, že přijde velký tlak. Ten se nekonal a domácí úspěšně směřovali ke třem bodům. Hosté občas zahrozili nějakým protiútokem, ale vše bylo o jednom gólu. Buď se zvýší na 3:0 a bude klid nbo se sníží na 1:2 a bude problém. Stalo se to druhé. V 69.minutě se prosadili hosté a domácí šli do útlumu a začali se bát o výsledek. Hosté byli nervózní a často se uchylovali k nadávkám a agresivní hře, jenže se tím nabudili do závěrečného tlaku, který byl účinný. V 86. a 87.minutě otočili skóre dvěmi brankami a domácím se nepodařilo vybojovat ani bod, protože 1000% šanci v 92.minutě neproměnil A.Vrba na malém vápně hostů a poslal míč brankáři do rukou. Závěrečný hvizd znamenal velkou radost pro hosty, protože takových obratů se v kariéře moc nezažije. Pro domácí se nic neděje, důležitý zápas je čeká až ve středu v 18h ve Vejprnicích, kde s tamějším B týmem bude hrát o skoro jistou záchranu v soutěži.